Roboty - prihlásení

(Ak nie ste v zozname, znamená to, že som ešte nedostal Vašu prihlášku. Ozvite sa co najskôr na adresu 'balogh@elf.stuba.sk'.)

Index


Voľná jazda

     1. #22 Robot aDual (Samuel Kacej) Trencin
     2. #26 Robot Koncept 360 V2 (Michal Lúčny) Banka
     3. #20 Robot musicrobotevolution224466880011 (Patrik Plavecký, Teo a Paťo) Likavka
     4. #5 Robot Theta (Tibor Lapos) Tomášov
     5. #36 Robot Specializovane telemetricke vozidlo (Dávid Vincler, Kristián Ragančík) 093 80 Vranov nad Topľou
     6. #25 Robot ExoHand (Robert Wieczorek) Rydułtowy polska
     7. #27 Robot Mostly 3D Printed Robotic Arm (Maciej Podleśny, Jakub Tomanek) Rybnik polska
     8. #32 Robot JOJOVLACK3R (Jozef Vakula, Žiadny) Banská Belá
     9. #35 Robot Tic-Tac-Toe (Filip Ondrej) Sabinov

Stopár

     1. #23 Robot SuperGo (Filip Ivanič, Nicolas Slezák) Banská Štiavnica
     2. #18 Robot Scavenger (Karel Láska, Tomáš Dvořák, Nikola Lásková) Radvanice v Čechách, 54212 czech
     3. #2 Robot motoko uprising (Michal Chovanec) Žilina
     4. #3 Robot LNX Tripijo (Kováč Tomáš, Kováč Radoslav) Bratislava arduino
     5. #4 Robot GamčaBot Griffin (Matúš Mišiak) Bratislava
     6. #10 Robot 102 (Václav Macek) Dolní Dobrouč czech
     7. #30 Robot Lego Mindstorm EV3 (Matej Mičúch, Lukas Bugáň) Kamenná Poruba
     8. #12 Robot mBůtek (Jakub Janoušek) Miroslavské Knínice czech
     9. #34 Robot Schnuffi (Jonas Wühr) Deggendorf ger
     10. #15 Robot Majak (Amavet klub 808, Martin Brida, Jakub Gallik) Partizánske lego
     11. #29 Robot Manfred (Amavet klub 808, Lukáš Hošek, Ondrej Škorňák) Partizánske lego
     12. #17 Robot DeltaGliderV2 (Viliam Kocák, Peter Bartko, Amavet klub 964) 09301, Vranov nad Topľou
     13. #21 Robot Omega (Radovan Suchý) Libina czech
     14. #19 Robot PoKus č.6 (Jakub Pilinský) Malinovo
     15. #1 Robot Pinokio 4 (Peter Hvizdoš) Olcnava
     16. #14 Robot JOJOVLACK3R (Jozef Vakula, Žiadny) Banská Belá
     17. #6 Robot Skolto (Radim Děrda) Olomouc czech
     18. #7 Robot Vaganto (Radim Děrda) Olomouc czech
     19. #31 Robot D-Team (Daniel Straňovský) Banská Štiavnica
     20. Robot MiCRo LeRa (Michal Vallo) Bratislava

Myš v bludisku


Sklad kečupov

     1. #13 Robot Bimbo (Peter Straka , Peter Straka ml, Martin Straka) Bratislava lego
     2. #3 Robot LNX Tripijo (Kováč Tomáš, Kováč Radoslav) Bratislava arduino
     3. #4 Robot GamčaBot Griffin (Matúš Mišiak) Bratislava
     4. #24 Robot Vladimír 7E5 (Amavet klub 808, Lukáš Hošek, Ondrej Škorňák) Partizánske lego
     5. #28 Robot BroPro (Adam Brozda) Olomouc
     6. #33 Robot Probot (Josef Procházka, Anežka Procházková) Olomouc-Hejčín czech

Štatistiky

Počty prihlásených robotov:
  • 33 Spolu

  • 9 Voľná jazda
  • 20 Stopár
  • 0 Myš v bludisku
  • 6 Sklad kečupov
Stav ku dňu: 08. 12. 2021, 16:55:44